Minust

Minust

Fred Jüssi on ühes oma intervjuus väga tabavalt öelnud: meis on olemas palju, aga me ei tea, mis see on. On vaja impulssi, mis mõtte või selle teatud kanali vabastaks. On vaja puudutust, mis selle niiöelda punga inimese hinges avanema paneb. Pungale on vaja peale hingata, et sellest õis kujuneks.

Lomi lomi massaaž ongi minu meelest üks imelisemaid viise inimese puudutamiseks sügavamal tasandil. Lomi lomi massaazikunstis on küll teatud tehnikad, kuid samas väga palju vabadust, mis võimaldabki lasta kehadel omavahel suhelda ja tunnetada, millist puudutust massaažisaaja just praegu vajab.

Tänaseks päevaks võin öelda, et minu õide puhkemisele on kindlasti kaasa aidanud inimesed minu elus – kes rohkemal, kes vähemal määral ja kindlasti mina ise oma otsiva ja „normaalsusele” mittealluva loomuga.
Üks olulisemaid leide minu jaoks oli aastal 2009, mil avastasin enda jaoks Shindo venitused, mis esimesel tunnil puudutas mind nii sügavalt, et selsamal korral sündis otsus, et mina hakkan ka Shindod õppima. Shindo on mind äratanud, just läbi oma keha tunnetamise, puudutamise – nii füüsilisel kui ka sügavamal tasandil. Ja minu õpetaja ütleb ikka, et see, kes on endaga kontaktis ja oskab ennast puudutada, oskab ka teisi puudutada.
Puudutus ja füüsiline lähedus on minu jaoks väga olulised ja minu missiooniks on õpetada inimestele puudutuse kunsti ja seda, kuidas läbi puudutuse luua lähedust ja armastust.

Kontakt Riita Jaup, riita.jaup@gmail.com, 56 50 2114, facebooki link ka https://www.facebook.com/massaazhimaagia
Lomi Lomi massaažimaagia