Koolitused

Mõisamaal kogukonnas “Väike Jalajälg” 22.-26. august 2018

FB Sündmused leiad siit

Inspiratsioon siit :)

Sellel 5-päevasel koolitusel õpid sa, kuidas viia läbi Lomi-Lomi Nui massaaži seanssi. Kuidas kasutada oma käsi, küünarnukke ja käsivarsi, oma hingamist, keha voolavat liikumist, et imiteerida ookeani tõusu ja mõõna, erinevaid elemente loodusest – õhu, tule, vee ja maa energiat. Lisaks massaažitehnikate õppimisele läbi massaaži tegemise ja vastuvõtmise kõigil viiel päeval, piilume ka Havai shamanistlikusse filosoofiasse Hunasse, mille mõistmine on väga oluline osa Lomi Lomi massaažist.

Ja loomulikult läbi erinevate liikumis-ja hingamispraktikate leiame parema kontakti iseenda kehaga, sest hea massöör on ennekõike heas kontaktis iseendaga.

Lomi Lomi Nui bioenergeetiline massaaž hõlmab endas palju erinevaid tervendustehnikaid, nagu lõdvestav massaaž, akupunktuur, refleksoloogia, bioteraapia, reiki. Massööri ülesandeks on ka mõjutada kliendi meelt positiivselt. Lomi Lomi töötab väga erinevatel inimelu tasanditel. Füüsilisel tasandil stimuleerib ta vereringet, seedimist, luustikku ja kuse-suguelundkonda. Krooniliste haigustega inimesed saavad tänu massaažile jagu oma valudest. Tehes massaaži süstemaatiliselt, võib see täielikult taastada inimese tervise.

Massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil mentaalsust. Vabastades stressi tõttu põhjustatud pinget lihastest, saadakse jagu ka erinevatest probleemidest. Vabastatud energia suunatakse edasi uutel viisidel ning uued positiivsed mustrid luuakse meie alateadlikus meeleosas. Lomi lomi püüab vanu mustreid uuendada. Me jõuame oma tõelise olemuseni. Probleemid ja erinevad olukorrad, mis varem tundusid keerulised ja raskesti talutavad, muutuvad kergemini lahendatavateks ja mõne aja pärast nad enam ei põhjusta meile stressi ega ärritust. Me saavutame rahu ja loomuliku tasakaalu koos optimismi, rõõmu ja tegutsemisvalmidusega.

Eesmärk sellel koolitusel on midagi enamat kui lihtsalt massaaživõtteid õpetada. Kursuse tõeline väärtus seisneb hinge avamises, puhastamises ja täitmises Alohaga, lõpmatu armastuse vooga. Seetõttu on koolitusele oodatud ka inimesed, kes ei ole massaaži pakkumisest kui elukutsest huvitatud. Tule ja avasta enda sügavam olemus, taasühendu oma väe ja valgusega, mille läbi leiad endas rohkem enesekindlust, rõõmu ja rahu.

Kursuse läbiviija Riita Jaup on väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Oma tundliku ja sügava puudutusega äratab ta rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutab Riita ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga. Viimased 8 aastat on Riita olnud Shindo venitustundide juhendaja ning viimased kolm aastat tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Tema Lomi massaaži õpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz ja Susan Pa’iniu Floyd, kes on disaininud Lomi Lomi koolituse programmi selliseks nagu see täna on. Riita soov on seda imelist puudutuse kunsti ka teistele õpetada, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi !

Kursuse hind tasudes enne 31.07.2018 on 300 eur, hiljem 350 eur.

Kursuse eest on võimalik tasuda osade kaupa.

Hinnas sisaldub: kõik koolitusmaterjalid, toitlustus kõigil 5 päeval, majutust 4 ööl kogukonna ruumides ühisel pinnal või soovi korral telgis.

Koolituse läbinu saab tunnistuse.

Inspiratsiooniks https://vimeo.com/128293971

Lisainfo ja registreerumine e-posti aadressil riita.jaup@gmail.com ja/või telefonil 56502114.

Ühendumiseni !