Koolitused

5-päevane intensiivne Lomi-Lomi massaažikursus TAO Keskuses 04.03.2020- 08.03.2020

5-päevane intensiivne Lomi Lomi Nui massaažikoolitus TAO Keskuses,  28.02- 4.03.2018

5-päevane intensiivne Lomi Lomi Nui massaažikoolitus TAO Keskuses, 28.02- 4.03.2018

Sellel 5-päevasel koolitusel õpid sa, kuidas viia läbi Lomi-Lomi Nui massaaži seanssi. Kuidas kasutada oma käsi, küünarnukke ja käsivarsi, oma hingamist, keha voolavat liikumist, et imiteerida ookeani tõusu ja mõõna, erinevaid elemente loodusest – õhu, tule, vee ja maa energiat. Lisaks massaažitehnikate õppimisele läbi massaaži tegemise ja vastuvõtmise kõigil viiel päeval, piilume ka Havai shamanistlikusse filosoofiasse Hunasse, mille mõistmine on väga oluline osa Lomi Lomi massaažist.

Ja loomulikult läbi erinevate liikumis-ja hingamispraktikate leiame parema kontakti iseenda kehaga, sest hea massöör on ennekõike heas kontaktis iseendaga.

Kursusele on oodatud juba kogenud massöörid, et oma oskuste pagasit suurendada.
Kuid oodatud on kindlasti ka inimesed, kes soovivad iseendaga paremat kontakti luua, kogeda puudutusest tulenevat väge ja seda teistega jagada. Need 5 päeva on igal juhul väga väga inspireerivad, tõstvad ja tiivustavad.

Maari Soekov, kes on Lomi-Lomist oma kogemuse põhjal üliilusa maali maalinud, kirjutas oma kogemuse kohta nii:
“Selle maali kandev mõte sündis imelise Riita massaažimaagia käigus kõrgustesse liueldes. Mul tekkis tunne, et ma olen väga tilluke ja rahulolev. Mind hoidsid maa ja taeva vahel kellegi suure ja hoolitseva peod. Tundsin tuult oma kehal ja aimasin kuskil kaugel all laiuvat sügavikku. Usaldasin end selle suure kaitsevaimu hoole alla ning tekkinud pingevabas vaikuses tundsin ära paiga mu mõtetes, kus saan puhata, end ravida ja vanadele valudele andeks anda”

Massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil kliendi mentaalsust. Vabastades stressi tõttu põhjustatud pinged kliendi lihastest, saadakse jagu ka erinevatest probleemidest. Vabastatud energia suunatakse edasi uutel viisidel ning uued positiivsed mustrid luuakse meie alateadlikus meeleosas. Lomi lomi püüab vanu mustreid uuendada. Me jõuame oma tõelise olemuseni. Probleemid ja erinevad olukorrad, mis varem tundusid keerulised ja raskesti talutavad, muutuvad kergemini lahendatavateks ja mõne aja pärast nad enam ei põhjusta meile stressi ega ärritust. Me saavutame rahu ja loomuliku tasakaalu koos optimismi, rõõmu ja tegutsemisvalmidusega.

Kursuse läbiviija Riita Jaup on väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Oma tundliku ja sügava puudutusega äratab ta rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutab Riita ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga. Viimased 9 aastat on Riita olnud Shindo venitustundide juhendaja ning viimased viis aastat tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Tema Lomi massaaži õpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz (Body Awareness Institute`st ja Susan Pa’iniu Floyd (Aloha International), kes on disaininud Lomi Lomi koolituse programmi selliseks nagu see täna on. Riita soov on seda imelist puudutuse kunsti ka teistele õpetada, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi !

Inspiratsiooniks lomi-lomi massaaži video

Kursusel osalemise tasu on 400 eurot.

Kursuse tasu sisaldab Lomi-lomi Nui massaažikursuse materjale. Kursuse läbinu saab tunnistuse.