Koolitused

Suvelõpu Lomi-Lomi Nui koolitus toimub 25.08 – 29.08 Mõisamaal kogukonnas “Väike jalajälg”

koolitaja

5-päevane intensiivne Lomi Lomi Nui massaažikoolitus TAO Keskuses,  28.02- 4.03.2018

5-päevane intensiivne Lomi Lomi Nui massaažikoolitus TAO Keskuses, 28.02- 4.03.2018

Sellel viiel päeval me õpime, kuidas läbi viia Lomi-Lomi Nui massaažirituaali. Õpime, kuidas kasutada käsi, küünarnukke ja küünarvarsi dünaamiliste, sügavate liigutuste tegemiseks, mis matkivad erinevaid elemente loodusest, mis on olnud kunagi ka selle massaažitekke inspiratsiooniks.

Sellel viiel päeval kogeme õlimassaaži sügavalt tervendavat mõju kogu oma olemusele. Õli ka eesti pärimuse järgi tähendab väge ja rohke õliga tehtud rituaalne massaaž on võimalus ülistada Loojat igas vormis ja vahendada armastuse energiat algallikast.

Läbi õppimise, üksteisele puudutuse jagamise, hommikuste rituaalide ja looduses viibimisele saavutame parema kontakti iseendaga ja teineteisega.

Koolituse kõigil viiel päeval osalenul on õigus alustada Lomi-Lomi Nui massaaži praktiseerimist, ka selle teenusena pakkumist.

Olen inimese ja koolitajana väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Oma tundliku ja sügava puudutusega äratan ma rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutan ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga. Viimased 9 aastat olen olnud Shindo venitustundide juhendaja ning 2015. aasta algusest tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Minu Lomi massaaži õpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz (Body Awarness Institute) ja Susan Pa’iniu Floyd(Aloha International) ning Wayne Kealohi Powell (www.shamanicbodywork.com) Havailt.
Minu soov on seda imelist puudutuse kunsti jagada ja õpetada, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi !

Koolituse hind on 435 eurot ja sisaldab:
Kõiki koolitusmaterjale + tunnistus
Peamiselt kohalikku orgaanilist taimetoitu kõigil viiel päeval
Saunaõhtut
Ööbimist ühisruumis

Oma osalemissoovist anna teada emaili teel: riita.jaup@gmail.com

Ühendumiseni !

Riita

FB sündmus siit 

Inspiratsioon siit :)