Koolitused

Kevadine Lomi-Lomi Nui koolitus toimub järgnevatel kuupäevadel:

13,14, 20,21 ja 28 aprillil

5-päevane intensiivne Lomi Lomi Nui massaažikoolitus TAO Keskuses,  28.02- 4.03.2018

5-päevane intensiivne Lomi Lomi Nui massaažikoolitus TAO Keskuses,  28.02- 4.03.2018

5-päevane intensiivne Lomi Lomi Nui massaažikoolitus TAO Keskuses,  28.02- 4.03.2018

KOOLITUSE SISU:
Sellel viiel päeval me õpime, kuidas läbi viia Lomi-Lomi Nui massaažirituaali. Õpime, kuidas kasutada käsi, küünarnukke ja küünarvarsi dünaamiliste, sügavate liigutuste tegemiseks, mis matkivad erinevaid elemente loodusest, mis on olnud kunagi ka selle massaažitekke inspiratsiooniks.

Sellel viiel päeval kogeme õlimassaaži sügavalt tervendavat mõju kogu oma olemusele. Õli ka eesti pärimuse järgi tähendab väge ja rohke õliga tehtud rituaalne massaaž on võimalus ülistada Loojat igas vormis ja vahendada armastuse energiat algallikast.

Läbi õppimise, üksteisele puudutuse jagamise, hommikuste rituaalide ja looduses viibimisele saavutame parema kontakti iseendaga ja teineteisega.

Koolituse läbinu saab tunnistuse ja õiguse Lomi-Lomi Nui massaaži praktiseerima ja teenusena pakkuma hakata.

Loomulikult võib koolitusel osaleda ka sooviga kogeda midagi erilist ja ül(h)endavat ja/või sooviga seda imelist puudutuse kunsti oma lähedastega jagada.
Mina, Riita Jaup, olen inimese ja koolitajana väga ekspressiivne, inspireeriv, intuitiivne, dünaamiline ja elujaatav naine. Oma tundliku ja sügava puudutusega äratan ma rõõmutu, pinges ja sulgunud keha taas kogema rõõmu ja tajuma elu värve. Lisaks puudutan ka oma avala naeratuse, nakatava naeru, osavõtliku kohaloleku ja sõnaga. Viimased 9 aastat olen olnud Shindo venitustundide juhendaja ning viimased neli aastat tegelenud Lomi Lomi massaažiga. Minu Lomi massaaži õpetajad on olnud Nisarga Eryk Dobosz (Body Awarness Institute) ja Susan Pa’iniu Floyd(Aloha International) ning Wayne Kealohi Powell (www.shamanicbodywork.com) Havailt.
Minu soov on seda imelist puudutuse kunsti jagada ja õpetada, sest armastavas ühenduses ja puudutuses on tervenemise vägi !

Koolituskohaks Telliskivi 49 asuv Artegalerii maja.
Koolituse tasu on 375 eurot.
Lisainfo ja registreerumine riita.jaup@gmail.com või telefonil 56502114.

FB sündmus siit 

Inspiratsioon siit :)